Oriflame práce

PROČ SE VYPLATÍ PRACOVAT SÁM / SAMA PRO SEBE

Představte si, že můžete žít podle svých vlastních pravidel, máte svobodu vybrat si, jak budete trávit svůj čas a na jakém projektu chcete pracovat. Zní to zajímavě? Přesně tak! Práce na vlastní noze může být sice náročná, existuje však řada důvodů, proč tento krok ke svobodě stojí za to udělat.

Oriflame job1. PRACUJTE KDEKOLIV CHCETE
Jste unavená ze sezení v kanceláři? Už to nemusíte dělat! Když jste svým vlastním šéfem, svět patří vám. Můžete pracovat od kuchyňského stolu, ve vaší oblíbené kavárně nebo dokonce i na pláži – kdekoliv chcete.2. KONEC S DOJÍŽDĚNÍM
Dopravní zácpy a stres se stíháním pracovní doby, zpoždění autobusů a vlaků, špatné počasí. Seznam důvodů, proč je dojíždění do práce otrava, je prostě nekonečný. Dlouhé dojíždění je stresující a může vést k úzkosti, frustraci a depresi. Když pracujete na vlastní pěst a celý svět je vaše kancelář, dojíždění už nebude problém.

3. VÁŠ ČAS PATŘÍ VÁM
Můžete se rozhodnout, kolik hodin denně budete pracovat a kdy jet na dovolenou. Už nemusíte žádat o svolení, když si chcete vybrat volno nebo se zúčastnit fotbalového zápasu či tanečního recitálu vašeho dítěte. Můžete věnovat víc času rodině a svým koníčkům, začít cvičit jógu, pomáhat v místní charitativní organizaci a dělat to, co vás baví.

Oriflame registrace4. NAUČÍTE SE NOVÉ VĚCI
Sama víte lépe než kdokoliv jiný, jaké schopnosti potřebujete rozvíjet. Možná chcete studovat nový jazyk, naučit se účetnictví nebo se přihlásit na kurz budování vaší vlastní značky? Rozhodněte se, co pomůže vám i vašemu podnikání v rozvoji. Krátce řečeno, porostete tehdy, když se odvážíte zkoušet nové věci.

5. MŮŽETE DĚLAT PRÁCI, KTEROU MILUJETE
Pokud vás nebaví vaše práce, může to negativně ovlivnit váš každodenní život. Když pracujete sama pro sebe, můžete se soustředit na to, co pokládáte za smysluplné, nebo co vám dělá radost. Sama si volíte svou cestu a děláte rozhodnutí, která vám nejvíce prospějí. Až vezmete svůj život do vlastních rukou a stanete se svým vlastním šéfem, zvýší se vám sebevědomí a začnete skutečně chápat, co to znamená plnit si své sny. Jako vlastní šéf máte pod kontrolou svůj osud. Můžete se rozhodnout, jak daleko chcete dojít a jak se tam dostat. Co říkáte? Není na čase, abyste udělala první krok ke změně svého života?

Zdroj: www.oriflame.cz
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *