Registrace

Hledáte brigádu, možnost si přivydělat? Stát se členem Oriflame je cesta nejen k penězům navíc, ale k možnosti vybudovat si kariéru. Začátek je jednoduchý. Stačí se zde zaregistrovat (viz. jednoduchý registrační formulář níže) a s dalšími kroky Vám rád pomohu.

Zisk 30 % z každého výrobku!

První katalog můžete, stejně jako já na svém začátku, ukázat své rodině, kamarádům, kolegům, spolužákům. Z každé objednávky máte 30 % zisk a to je přece PARÁDA! Nejen dámy každý měsíc čekají na voňavé novinky a slevy.

U Oriflame nakupují oblíbenou dekorativní kosmetiku, parfémy, nebo módní doplňky pro sebe, ale i jako dárky pro svoje blízké. To jsou příležitosti pro Vás – můžete nabídnout kvalitní švédskou kosmetiku a módní doplňky za skvělou cenu. Máte 100% podporu od silné společnosti a hlavně ode mě – od Jirky Vernera. Rád Vás osobně provedu celým procesem. Misí Oriflame je vydělat si, bavit se a plnit si sny – to není jen fráze. Sám si plním svůj sen – poznávám skvělé lidi při společných setkáních, nebo u akcí pořádaných Oriflame.

Registrujte se ZDE.

Brigáda pro studenty

Registrace je nezávazná a zdarma

Registrace je rychlá, snadná a s Jirkou ji zvládnete za pár minut.

Pracovat může každý od 15 let

Pracovat v mém týmu můžeš v každém věku – ať je Ti 15 nebo 50+

Podpora a pomoc nejen v začátku

Nejen při registraci, ale po celou dobu spolupráce budeme kolegové a parťáci.

Přivýdělek i stabilní práce

Vydělat si peníze se hodí, obzvlášť dnes. Kolik si vyděláš je záleží jen na Tobě.

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz.