Odstartujte svou kariéru. S balíčkem ÚSPĚŠNÝ START to půjde samo. A co získáte?

Úspěšný start Oriflame - úvod

Úspěšný start ORIFLAME - 04/2021

K získání balíčku je potřeba získat 75 bodů (BO), to odpovídá objednávce cca 1 720 Kč v katalogové ceně.

Staňte se kosmetickým poradcem Oriflame a vydejte se na vzrušující cestu za novou budoucností! Jako poradce Oriflame máte jedinečnou příležitost vypadat skvěle, vydělat si peníze, a ještě se u toho dobře bavit. Naší misí je plnit sny. Poskytneme vám prostředky a inspiraci k tomu, aby se váš život změnil k lepšímu, a vy jste si splnili své osobní cíle. A čeho můžete spoluprací s Oriflame dosáhnout?

BUDETE VYPADAT SKVĚLE
Chcete vypadat skvěle? Chcete se tak také cítit? Využijte naše vysoce kvalitní produkty, ať už se jedná o kosmetiku či o výživové doplňky. Naše katalogy jsou plné úžasných produktů, nejnovějších módních trendů, novinek v péči o pleť a dalších báječných nabídek.

I kosmetika podléhá trendům. Buďte stále v obraze. Potěšte sebe i své okolí novinkami a vychytávkami, které pomohou Vaší přirozené kráse a podpoří ji. Nevíte, co vám sluší? Potřebujete zvýraznit krásné oči? Trápí vás nečistoty na pokožce? Se vším si poradí kosmetické triky a rady.

VYDĚLÁTE SI
Jako poradce si můžete ihned začít vydělávat peníze. Stanovíte si vlastní cíle, příjem a pracovní dobu. Je to jen a jen na vás, zda si vyberete úspěšnou kariéru na plný úvazek nebo zda budete produkty prodávat ve svém volném čase a vyděláte si tak peníze navíc.

POBAVÍTE SE
U nás jste svým vlastním pánem. Nabízíme vám také příležitost dobře se bavit, setkat se s novými lidmi, cestovat a účastnit se báječných akcí.