JIŘÍ VERNER

+420 602 443 076      

INFO@ORI-CR.CZ  

WWW.ORI-CR.CZ

VAŇKOVA 298/7, 198 00 PRAHA

IČ: 705 620 75

REGISTRAČNÍ ČÍSLO ORIFLAME: 631 161

Jmenuji se Jiří Verner a těší mě, že uvažujete o spolupráci. Chtěl bych inspirovat ty, kteří hledají příležitost. Jakou? Příležitost vydělat si peníze, zlepšit se v komunikaci, získat povědomí o kosmetických i módních trendech.

Já jsem se k Oriflame dostal vlastně omylem. První kontakt se značkou a oslovení ke spolupráci získala moje žena Hanka, která se plně věnovala našim dvěma malým dětem, částečně pracovala jako lektorka angličtiny a čas jí už nezbýval. A protože peněz se dvěma malými dětmi není nikdy dost, rozhodl jsem se, že to zkusím. První objednávku jsem posílal z dovolené a pro signál na její odeslání, jsem si musel dojet na nejvyšší kopec v okolí. S dnešním připojením na každém kroku se tomu dnes už můžu jen smát, přece jen už uběhlo od mého začátku osm let.

Ano, muži nejsou v barevném a voňavém světě Oriflame v převaze, ale snad právě proto jsem se – obklopen pozitivní, aktivní, přátelskou atmosférou, která Oriflame provází – dostal až na pozici Senior Manager. Tuto šanci nabízím i Vám. Pomohu Vám na startu, ukážu, že úspěch a splněný sen může přijít i k Vám, stejně, jako přišel ke mě. Dnes mám přes 170 aktivních spolupracovníků, které řídím, účastním se báječných, zábavných a jak jinak než módních akcí Oriflame. Zkuste to taky! Nečekejte a zkuste to jako já. Začněte hned a splňte si své sny.

Foto z akcí Oriflame

.

Oriflame je zábava

Máte ještě otázky? Využijte formulář pro kontakt.

[wpforms id=“92″]

I tento web používá k personifikaci reklam cookies, používáním tohoto webu s tím souhlasíte, děkujeme. Foto homepage archiv Oriflame.