Oriflame rtěnky

CHCETE MÍT KRÁSNÉ RTY JAKO VERONIKA? 5 TIPŮ JAK NA NĚ!

K uvedení nové rtěnky The One Colour OBSESSION jsme si přizvali tvář Oriflame – Veroniku Kašákovou! Při focení s Verčou je vždycky skvělá atmosféra, a hlavně výsledek vždy stojí za to. Podívejte se na výběr těch nejlepších fotografií a nechte se inspirovat našimi tipy, jak dosáhnout opravdu nádherných rtů. Co říká na rtěnky Verča Kašáková?

 „Rtěnky jsou moje úchylka, nebo chcete-li obsese. Mám jich doma asi 50!! A když je vidí můj partner vždycky se směje, protože mu přijdou všechny stejné.“

 

1. PRAVIDELNÝ PEELING
Máte suché mapičky na rtech a 100 chutí je trhat a rtěnka je pro vás nemyslitelná? Tento trik stihnete i na toaletě během rande! Pokud nemáte zrovna po ruce zcukernatělý med stačí si namočit odličovací tamponek (nebo papírový kapesník) do vlažné vody a přiložit na chvíli na ústa. Nepospíchejte. Odumřelá suchá kůžička vám pak dobře oddrolit ze rtů. Pokud nejde, ještě jí namočte. Ta suchá nakonec vždy povolí. Jakmile je hotovo, skočte na krok 2 nebo 3!

Krok navíc: Zázračná kúra

Pokud máte čas – dopřejte svým rtům kúru a využijte zázračný kelímek. Naneste větší množství produktu a zkuste chvíli nepít. Ideální před spaním. Rty tak budou mít celou noc výživu zaručenou!

2. PŘÍPRAVA PŘED MALOVÁNÍM
Když se malujete, myslete na to, že rtěnku dáte jako poslední. Takže hned při nanesení krému na pleť si rovnou namažte balzám na rty. Jakmile dokončíte malování, obtiskněte zbývající mastnotu z balzámu do kapesníku a naneste rtěnku podle následujících kroků.

3. ZAČNĚTE KONTURKOU
Orámujte hezky tvar svých rtů konturovací tužkou barvy rtěnky. Ne světlejší, ne tmavší. Ne kolem rtů, ale na rty. Jde to vidět a tohle už se prostě několik let nenosí. Pokud víte, že budete hodně jíst a pít a lidé na vás budou koukat a nebude možnost na úpravy – vybarvěte tužkou celé rty a rtěnku naneste až naposledy. Podpoří to trvanlivost. 

4. VYBERTE SI TU SPRÁVNOU BARVU!
To, že jste udělaly kroky 1+3+4+5 neznamená úspěch. Důležitý je i výběr odstínu. Berte v potaz barvu vaší pleti a pak se rozhodněte. Barva rtěnky totiž mění vnímání lidí! Červená je nejen smyslná, ale i sebevědomá a silná. Růžová pak přátelská, otevřená, romantická. Přirozená neboli nude – upravená, ale bez dalšího postranního úmyslu. A samozřejmě platí i obecné trendy – tmavší tóny pomáhají opticky vybělit zuby, žluté tóny vyzdvihují žlutou (nejen na zubech ale i na očích a pleti), tmavé rtěnky zužují. Nebojte se není to taková věda, jen tomu dejte čas.

„Můj nejoblíbenější odstín je nude a obecně přirozený look. Nude barviček mám doma nejvíc. Partner se mi směje, že mezi nimi není rozdíl. Ale my víme lépe.  Mám ale taky moc ráda broskvovou barvu a také jemně starorůžovou. Když ale vyrážím na večírek nebo do divadla vždy sahám po rudé!“

5. NANESTE SPRÁVNĚ RTĚNKU
Rtěnku naneste na vybarvené rty v pěkné souvislé vrstvě, obtiskněte do kapesníku, lehce přepudrujte, a ještě jednou přetřete. Naposledy obtiskněte a je hotovo!

„Dámy, nebojte se rtěnek! Když po celém dni odcházíte z práce, stačí alespoň přetřít rty jednou vrstvou, ťupka rtěnky rozmazat na tvář a hned jako by do vás někdo vdechl život. Jste ženy, tak si to užívejte!“ vzkazuje Veronika. „Nejvíce však rtům sluší upřímný úsměv.“

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *