Péče o pleť Oriflame

Dvě minuty denně věnované rutinní péči o pleť je vše, co potřebujete, abyste si udrželi zdravou a mladistvější pokožku. Rutinní péče prováděná krok za krokem pokožce umožní dýchat a lépe přijímat každý produkt, který používáte. Přečtěte si nebo si prohlédněte naši jednoduchou rutinu péče o pleť ve čtyřech krocích, která maximalizuje efekt používaných přípravků.

Péče o pleť Oriflame

Jak správně pečovat o pleť:

1. Čištění

Čisticí produkty
Prvním krokem je vyčistit pleť od všech nečistot a odstranit odumřelé kožní buňky. Další přípravky se tak lépe vstřebávají a budou účinnější. Pleť čistěte ráno a večer, odstraníte líčení, přebytečnou mastnotu a další nečistoty.

Pleťová voda
Pleťové vody pleť zklidní a vyváží hladinu hydratace, také pokožce umožní lépe absorbovat další přípravky péče o pleť. Pleťovou vodou odstraníte poslední zbytky líčení, dává vám pocit hydratace a vypnutější pokožky a stáhne póry.

2. Oči

Oční krém
Pleť kolem očí je tenčí a jemnější, což znamená, že se na ní dříve projeví proces stárnutí. Oční krémy bývají lehčí a snáze pronikají do pokožky. Nejsou parfemované, aby nedocházelo k podráždění. Oční krém používejte ráno a večer, je určen specifickým potřebám pleti kolem očí, jako jsou jemné linky, tmavé kruhy pod očima a opuchnutí.

3. Speciální péče

Nejlepší způsob, jak podpořit účinek denního a nočního krému, je použít sérum. Séra obsahují vyšší koncentraci aktivních přísad, které pronikají rychleji a hlouběji do pokožky a přinášejí ještě lepší výsledky. Používejte sérum každý den před nanesením denního a nočního krému.

4. Hydratace

Denní krém
Zakončete svou ranní rutinu denním krémem, který pleť hydratuje a ochrání proti nepříznivým vnějším vlivům, jakým je například znečištěné prostředí. Ráno používejte krém s obsahem SPF, abyste pokožku ochránili proti škodlivému UV záření. Pro maximální ochranu naneste na tvář, krk a dekolt. Vynechte okolí očí, které už jste ošetřili očním krémem.

Noční krém
V noci vaše pleť odpočívá a regeneruje a je přístupnější silným přísadám obsaženým ve vašem nočním krému. Naneste na čistou pleť po séru a pomozte pleti znovu získat mladistvý vzhled.

Už víte, jak vybírat, podívejte se na aktuální nabídku ZDE.

Zdroj: www.oriflame.cz

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *